





475 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Хіт продажів.
✅ еко.шкіра
✂️Розміри: ширина 29см,висота 26 см,дно 13 см,висота ручок 15 см., плечовий ремінець 97 см.
✅Середнє -основне відділення на блискавці,всередині кишеньки, з боків відділення на кнопках.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |