







730 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.
Код: 2003
✅еко.шкіра.
🔝Велика жіноча сумка з плечовими ручками.
✔️Формат А4.
↔️ширина знизу 29 см.,
↔️ширина зверху 40 см.
↕️висота 31 см,
🔁дно 11 см.
🔃висота плечових ручок 25 см.
✅Сумочка закривається на молнію.Внутрі підкладка, два відділення, по середині-кишеня-блискавка, бокові кишені.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |