




940 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Стильна СУМКА на 2 відліли з НАТУР.ЗАМШІ і ЕКО ШКІРИ, ФОРМАТ А4
▶️ КОД: 73783
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 28,5 см (ширина вгорі - 38,5 см), висота - 29,5 см, дно - 12 см + ручки (максимальна довжина 42 см) та довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: НАТУР.ЗАМШ + ЕКО ШКІРА, підкладка – щільна тканина
СКЛАД: Два відділи і між ними кишеня-перегородка на блискавці. Зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є 2 відкриті кишені та кишеня на блискавці. З тильного боку – кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 295 мм |
| Длина | 285 мм |
| Длина ручек | 170 мм |
| Состояние | Новое |