



580 ₴
Отправка товара по полной оплате,или предоплата 100 грн.Наличие уточняйте -0734562112.
НОВИНКА 🆕
Код С74382
Шкірозамінник
21х17х6,5
Одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
На клапані діюча блискавка, всередині клапана кишеня.
В комплекті довгий регульований ремінь (135 см).

| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Размер | Малый |
| Форма | Овальная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 210 мм |
| Стиль | Молодежный |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |