









645 ₴
Отправка сумок по полной оплате или по предоплате 150 грн.Наличие уточняйте 0734562112
Код 4605
Екошкіра м’яка ніжна приємна на дотик
23х16х7
Максимальна довжина регульованого реміня 135 см
Три відділення, кожне на блискавці. Всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |