






765 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полная оплата.
▶️ КОД: 77697
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 34,5 см, висота - 28 см, дно - 15 см + ручки і зйомний довгий ремінець ( 104 см )
ФУРНІТУРА: срібло
МАТЕРІАЛ: Плотна ЕКО шкіра, ЩО НЕ ЛИШАЄ ЗАЛОМИ, підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Один відділ зверху закривається на блискавку. Всередині є 3 відкриті кишені і 2 кишені на блискавці. З лицьової сторони - кишеня на блискавці і з тильної сторони - кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 350 мм |
| Длина плечевого ремня | 1040 мм |
| Состояние | Новое |