






615 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112.Отправка товара по полной оплате,или по предоплате 150 грн.
Код 0464. Екошкіра
24х16х8 см.
Одне відділення на 2х блискавках.
Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
У комплекті знімний ремінь максимальною довжиною 125 см
Клатч каркасний, відмінно тримає форму ✅
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1250 мм |
| Состояние | Новое |