




690 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полная оплата.
Код 2545. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
26 см ширина. 31 см висота. 10 см дно.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Рюкзак можна носити сумкою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Желтый |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Глубина | 27 см |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Задний, Фронтальный |
| Состояние | Новое |