




650 ₴
Жіноча замшева містка сумочка.
Матеріал: Нат.замша/Укр.екошкіра.
Розміри: ширина за дном сумки 26 см, ширина зверху 36 см., висота 26 см,дно 11 см, ремінець регулюється до 153 см, ручки висота 19 см.
Усередині підкладка, подвійна відділення + перегородка-кишеня-змійка, бічні кишеньки.(спереду блискавка-обманка) ззаду відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте телефон 0734562112. Відсилання товару на повну оплату, або за передоплатою 100 грн.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1530 мм |
| Стан | Новий |