




500 ₴
Жіноча містка сумочка.
Матеріал:еко шкіра .
Розміри: ширина по дну сумки 29 см,ширина вгорі 40 см,висота 31 см,дно 11 см., висота ручки 25 см.
Всередині підкладка,два відділення, кишеня перегородка на блискавці, (спереду блискавка-обманка) з заду відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |