




670 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 7663
🆕 Велика сумка-мішок.
✅Еко.Шкіра.
📚Формат А4.
✂️Ширина 33 см.,висота 32см.,
дно 13 см., ручка висотою 30,плетена ручка 70 см.,ремінець 132 см.
✔️Одне велике відділення.
✔️Форма:мʼяка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1320 мм |
| Стан | Новий |