


980 ₴
Хіт продажів.
нат.замша + укр.фактурна екошкіра
Розміри: ширина 29 см, висота 26 см,дно 13 см, висота ручок 15 см, плечовий ремінець 91 см.
Середнє — початкове відділення на блискавці, усередині кишеньки, з боків відділення на кнопках.
Виробництво Україна
Наявність уточнюйте телефон 0734562112. Відсилання товару за передоплатою 150 грн., або повною оплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 910 мм |
| Стан | Новий |