








505 ₴
Відправка сумок по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте 0734562112.
Хіт продажів
З Укр.еко(фактурна)
сумочка на три відділення.
Матеріал:нат.замша+Укр.еко шкіра( фурнітура колір-золото).
Розміри: ширина 22 см.,висота 20 см.,дно 10 см.,ремінець регулюється до 150 см.,одна ручка -заввишки 13 см.
Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |