








595 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Хіт продажів
З Укр.еко(фактурна)
сумочка на три відділення.
Матеріал:нат.замша+Укр.еко шкіра( фурнітура колір-золото).
Розміри: ширина 22 см.,висота 20 см.,дно 10 см.,ремінець регулюється до 150 см.,одна ручка -заввишки 13 см.
Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |