


540 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0235. Штучна шкіра / Лак.
35 см ширина по дну. 30 см висота. 15 см дно.
Одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і 2 кишені на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишені на блискавці. В комплекті знімний плоский широкий ремінь. Ширина ременя 3 см, довжина-95 см.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Бежевый |
| Размер | Большой |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 350 мм |
| Стиль | Классический |
| Длина плечевого ремня | 960 мм |
| Состояние | Новое |