






470 ₴
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель, що полюбилася багатьом
ФУРНИТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 24 см, висота - 18 см, дна - 10 см + ремінець
МАТЕРІАЛ: Еко-шкіра зі структурою рептилия + шкір.зам., підкладка - тканина
СКЛАД: Три відділення, кожне з яких закривається на блискавку. Всередині є 1 відкрита кишеня і 1 кишенька на блискавці. З тильного боку кишенька на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Стан | Новий |