





730 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 3003
Сумка на три відділення.
✅Нат.замша/шкір.зам.
✂️ширина 27 см, висота 23 см,
дно 11 см.
-два знімних ремінця на карабінах.
✔️Короткий ремінець 53 см.
✔️Довгий ремінець регулюється до 145 см.
✔️Сумка на три відділення:
-основне відділення на блискавці.
-два відділення на магнітах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Натуральная замша |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 270 мм |
| Длина ручек | 530 мм |
| Длина плечевого ремня | 1400 мм |
| Состояние | Новое |