









615 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплате или по предоплате 150 грн.
Код 0458. Екошкіра
22 см ширина по дну. 18 см ширина вгорі. 13 см висота. 12 см дно.
Два окремих відділення на блискавці.
Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті знімний тканинний ремінь максимальною довжиною 130 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина плечевого ремня | 1300 мм |
| Состояние | Новое |