









480 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Красива, елегантна НОВИНКА
ФУТНИТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 29 см (ширина вгорі - 35 см), висота - 26 см, дно - 13 см + ручки і знімний довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: шкір.зам., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділення, між ними кишеню-перегородка на блискавці. Зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є відкритий кишеньку і кишенька на блискавці. З тильного боку - кишеня на блискавці.
Виробник Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Світло-сірий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 210 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |